Kim jesteśmy

Firma JB Accountancy Smart Solutions została założona w 2009 w Glasgow w Szkocji. Głównymi oferowanymi serwisami są: przygotowanie rocznych księgowań, rozliczanie podatku dochodowego firm samozatrudnionych i spółek, raportów VAT, przygotowanie wynagrodzeń pracowniczych, otwieranie firm, doradztwo podatkowe, prognozowanie, przygotowanie budżetu i pomoc dla firm.

 

Dzisiejsze środowisko biznesowe przedstawia nowe zagrożenia i wyzwania każdego dnia. Wraz z pojawieniem się internetu, firmy zdają sobie sprawę , że muszą prowadzić działalność inaczej. Dodatkowe zadania są zlecane na zewnątrz . Praca wirtualna staje się normą , a zespoły są tworzone w oparciu o rzetelność, talent i doświadczenie - niezależne od lokalizacji geograficznej . Przedsiębiorcy, którzy chcą pozostać konkurencyjni, w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku, współpracują z firmami, które mogą uczynić je bardziej efektywnymi , a następnie bardziej opłacalnymi.

 

Jesteśmy profesjonalną firmą świadcząca usługi wirtualnej rachunkowości, nadzoru i doradztwa biznesowego dla małych i średnich firm. Nasze niedrogie, dostosowane i skalowalne rozwiązania finansowe zaoszczędzą firmom wiele czasu i środków finansowych, pozwalając im skoncentrować się na maksymalizacji ich podstawowej działalności. Ponadto, głębokość i szerokość naszego doświadczenia w branży pozwoliła nam stworzyć pełną gamę Business Support Solutions, z której nasi klienci mogą korzystać, aby podnieść swój biznes na wyższy poziom.

Joanna Baran  - Joanna@jb-accountancy.com

Katarzyna Slodkowska - Kate@jb-accountancy.com

Katarzyna Janiszewska - Kasia@jb-accountancy.com

Agnieszka Sikorska - Agnieszka@jb-accountancy.com

Rafal Sikorski - Rafal@jb-accountancy.com

Marta Mondrzyk - m.mondrzyk@gmail.com 

Magdalena Skiba - magda.skiba2@gmail.com