top of page

Usługi

Podatek

 

Wszystkie nasze podatki są obsługiwane przez naszych doświadczonych pracowników z ogromną znajomością procedur podatkowych, przepisów i aktualnego orzecznictwa. To przyczynia się znacznie, do naszego ogólnego serwisu opodatkowania i daje nam okazję do omówienia inicjatyw oszczędności podatkowych z wami, na bieżąco, aby zaoszczędzić pieniądze, jeśli to możliwe.


 

System płac

 

Od 06 kwietnia 2013 pracodawcy rozpoczęli wysyłanie informacji PAYE do HM Revenue & Customs (HMRC) w czasie rzeczywistym. Możesz znaleść więcej informacji pod nazwą Real Time Information - lub RTI.
Oznacza to, że pracodawcy (lub ich biura księgowego lub księgowi) muszą:
- wysyłać dane do HMRC każdym razem kiedy płacą pracownikowi, przed lub na dzień dokonywania płatności. Muszą używać oprogramowania do płac, aby wysłać tę informację drogą elektroniczną w ramach ich rutynowego procesu płac.
Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat naszych usług płacowych następnie skontaktuj się z nami.

Księgowość

 

Księgowość jest podstawowym procesem, aby uzyskać kompleksową, globalną ocenę finansową swojej firmy. Zrozumieć, czy jest w firmie dobrze, czy nie, monitorować koszty i lepiej zrozumieć, jakich dokonać niezbędnych zmian, aby poprawić obecną kondycję firmy.

.

bottom of page